Ścianka tekstylna Tube BEND 2 (245x238)

KAT00402

Efektowna i stabilna ścianka reklamowa, nowoczesny kształt. Brak efektu odbijania światła na wydruku. Bardzo prosty montaż oraz transport w niewielkiej torbie transportowej będącej elementem kompletu.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
1 211,10 zł
(1 489,65 zł brutto)

Ilość
Ścianka tekstylna Tube BEND 2 (245x238)

Ścianka Tekstylna Tube BEND 2 (245x226) będzie wyróżniać się na tle konkurencji, gdzie postawiono na klasyczne rollupy reklamowe. Jest naprawdę efektowna i bezkonkurencyjnie stabilna. Przede wszystkim zwraca na siebie uwagę nowoczesnym kształtem, a dzięki temu, iż nie odbija światła – nadaje się jako tło do zdjęć. Aby jej przechowywanie i transport było jeszcze łatwiejsze, do kompletu w jednej cenie dorzucamy torbę transportową. Całość składa się z aluminiowej ramy rurkowej składanej do niewielkich elementów tworzących elegancką całość. Czas realizacji na ścianki tekstylne z wydrukiem to minimum 5 dni roboczych liczonych od dnia przesłania pliku i potwierdzenia płatności, realizacja ścianek w krótszym terminie odbywa się na odpowiedzialność klienta.  

SPECYFIKACJA PRZYGOTOWANIA PLIKÓW DO SYSTEMÓW TUBE

POBIERZ SZABLON

___ BLEED / SPAD: 255x246 cm

___ CUT / WYKROJNIK: 251x242 cm

___ SAFE AREA / OBSZAR BEZPIECZNY: 231x222 cm


Ścianka tekstylna Tube BEND 2 (245x238)

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna ścianka tekstylna Tube Bend 2 waży 10,7kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ścianka reklamowa

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 91x31x24cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki tekstylne na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianka tekstylna bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianka tekstylna z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 4-6 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy zamawiając ściankę bez wydruku otrzymuję białą tkaninę w komplecie?

Nie. Zamawiając ściankę w opcji bez wydruku otrzymają Państwo aluminiową konstrukcję ścianki z torbą transportową. Wynika to z faktu, iż nadruk wykonuje się na tkaninie z rolki, dopiero po wykonaniu nadruku szwalnia docina i obszywa wydruk oraz montuje do niego suwak.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.