-20%

Ścianka tekstylna Tube HOSSA

KAT00142

Efektowna dwuczęściowa ścianka reklamowa. Nowoczesny kształt, możliwość ustawiania pod kątem. Brak efektu odbijania światła na tkaninie. W komplecie torba transportowa.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
2 553,06 zł
3 191,32 zł
Rabat 20%
(3 140,26 zł brutto)

Ilość
Ścianka tekstylna Tube HOSSA

Ścianka Tekstylna Tube HOSSA oferuje liczne zalety estetyczne i użytkowe. Składająca się z aluminiowej ramy z grafiką osadzoną na tkaninie – to skuteczna ścianka reklamowa, która może być wykorzystana zarówno na konferencjach, jak i jako forma elementu scenografii. Konstrukcja umożliwia ustawianie ścianki zarówno w linii prostej jak również pod dowolnym kątem. Tkanina nadaje się do prania, a zawarta w komplecie torba ułatwia jej przenoszenie, które i tak jest wygodne z racji niewielkich gabarytów składanej aluminiowej ramy. Montaż ścianki także jest prosty – nie ma potrzeby używania jakichkolwiek, dodatkowych narzędzi.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna ścianka tekstylna Tube Hossa waży 16kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ścianka reklamowa

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 123x43x34cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki tekstylne na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianka tekstylna bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianka tekstylna z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 4-6 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy zamawiając ściankę bez wydruku otrzymuję białą tkaninę w komplecie?

Nie. Zamawiając ściankę w opcji bez wydruku otrzymają Państwo aluminiową konstrukcję ścianki z torbą transportową. Wynika to z faktu, iż nadruk wykonuje się na tkaninie z rolki, dopiero po wykonaniu nadruku szwalnia docina i obszywa wydruk oraz montuje do niego suwak.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.