Ścianka tekstylna Tube BEND 1 (100x238)

KAT00140

Efektowny stojak reklamowy. Nowoczesny kształt. Brak efektu odbijania światła na wydruku wykonanym metodą sublimacji. W komplecie torba transportowa.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
801,90 zł
(986,34 zł brutto)

Ilość
Ścianka tekstylna Tube BEND 1 (100x238)

Ścianka tekstylna Tube BEND 1 (100x227) niesie ze sobą liczne korzyści związane z jej funkcjonalnością, jak i tym w jaki sposób będzie prezentować się wydruk reklamowy. Aluminiowa rama ścianki to pewność stabilności, a kompaktowy rozmiar po złożeniu i umieszczeniu w dołączonej torbie – bezproblemowy transport. Do montażu nie są potrzebne żadne narzędzia, a fakt, iż tkaninę można prać przekłada się łatwy sposób utrzymania ścianki w czystości. Dopełnieniem tych wszystkich zalet jest jej ciekawy kształt, który na pewno będzie przyciągał oczy pożądanych odbiorców.

Czas realizacji na ścianki tekstylne z wydrukiem to minimum 5 dni roboczych liczonych od dnia przesłania pliku i potwierdzenia płatności, realizacja ścianek w krótszym terminie odbywa się na odpowiedzialność klienta.  

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna ścianka tekstylna waży 5,1kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ścianka reklamowa

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 93x37x24cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki tekstylne na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianka tekstylna bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianka tekstylna z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 4-6 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Czy zamawiając ściankę bez wydruku otrzymuję białą tkaninę w komplecie?

Nie. Zamawiając ściankę w opcji bez wydruku otrzymają Państwo aluminiową konstrukcję ścianki z torbą transportową. Wynika to z faktu, iż nadruk wykonuje się na tkaninie z rolki, dopiero po wykonaniu nadruku szwalnia docina i obszywa wydruk oraz montuje do niego suwak.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.