Ścianki tekstylne TUBE

Widok:
Jest 20 produktów.
Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Tube NUTS
  • -30%

Ścianka tekstylna Tube NUTS

Cena 244,50 zł Cena podstawowa 349,28 zł

Efektowna ścianka reklamowa, nowoczesny kształt. Brak efektu odbijania światła na wydruku. Bardzo prosty montaż oraz transport w niewielkiej torbie transportowej będącej elementem kompletu.

Efektowna, dwuczęściowa ścianka reklamowa. Nowoczesny kształt. Brak efektu odbijania światła na wydruku wykonanym metodą sublimacji. W komplecie torba transportowa.

Ścianka tekstylna Tube HOSSA

Cena 1 045,00 zł

Efektowna dwuczęściowa ścianka reklamowa. Nowoczesny kształt, możliwość ustawiania pod kątem. Brak efektu odbijania światła na tkaninie. W komplecie torba transportowa.

Ścianka tekstylna Tube 3D

Cena 1 320,00 zł

Efektowna ścianka tekstylna. Rozwiązanie wyróżniające się na tle innych ścianek. Brak efektu odbijania światła na wydruku. W komplecie torba transportowa.

Ścianki tekstylne Tube są świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących jasnych i eleganckich dekoracji stoisk targowych, konferencji i eventów. Cechą charakterystyczną ścianek Tube jest ich szybki montaż i demontaż, a także niezwykle łatwy transport. Ogromnym atutem tego systemu jest także materiał, na którym wykonana jest grafika. Jest to materiał tekstylny, który po demontażu ścianki można dowolnie złożyć i spakować do woreczka z kompletu. Nie spowoduje to zniszczenia materiału, po ponownym naciągnięciu go na konstrukcję wszystkie możliwe zagniecenia się rozprostują. Innym ważnym w tym przypadku faktem, jest to, że materiał nakładany na ściankę można prać w pralce. Jest to ważne, gdy chcemy jak najdłużej cieszyć się wysoką jakością i prezentacją naszej ścianki. Z tego powodu nasze ścianki sprawdzą się też na różnych imprezach organizowanych dla dzieci. Ryzyko, że ścianka zostanie porwana lub poplamiona przez maluchy znika. Materiał jest na tyle gruby, że nie jest łatwo go porwać, a zabezpieczona konstrukcja nie stanowi zagrożenia. Ścianki tekstylne świetnie wyglądają zarówno na zdjęciach jak i na żywo, dlatego mogą tworzyć stały element dekoracji np. w salach konferencyjnych lub bankietowych, a nawet w restauracjach czy hotelach.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.