Ścianka tekstylna UNI magnetyczna

KAT00324

Ścianka modułowa składana bez użycia narzędzi. Moduły 100x240cm łączone na magnes. Grafika na tkaninie może pokrywać jedną lub dwie strony ścianki. Każdy moduł w komplecie posiada torbę transportową.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
466,40 zł
(573,67 zł brutto)

Ilość
Ścianka tekstylna UNI magnetyczna

Ścianka Uni to bardzo interesująca propozycja dla wszystkich, którym znudził się klasyczny baner rollup i szukają czegoś bardziej nowoczesnego. Jest to modułowa opcja do składania, ale dla wygody - bez użycia narzędzi, bowiem poszczególne części łączą się ze sobą "na wcisk" a kolejne moduły - za pomocą wbudowanych w konstrukcję magnesów. Dzięki takiemu rozwiązaniu jedna osoba może samodzielnie budować większe powierzchnie reklamowe szybko i sprawnie, bez pomocy osób trzecich.

Oferujemy ściankę w wersji dwu i jednostronnej, w zależności od potrzeb i preferencji. Do kompletu dołączamy torbę transportową. Przewożenie ścianki we wskazane miejsce będzie jeszcze łatwiejsze, dzięki temu, iż składające się na nią grafiki na tkaninie można spokojnie złożyć w kostkę.

INSTRUKCJA MONTAŻU

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.