Ścianki modułowe

Widok:
Jest 1 produkt.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Ścianka modułowa składana bez użycia narzędzi. Moduły 100x240cm łączone na magnes. Grafika na tkaninie może pokrywać jedną lub dwie strony ścianki. Każdy moduł w komplecie posiada torbę transportową.

Ścianki modułowe – mobilne rozwiązanie dla reklamy Twojego biznesu

 

Ścianka modułowa to nowoczesny sposób reklamowania produktów na wszelkiego rodzaju targach. Z pewnością nie raz borykałeś się z problemem rozłożenia baneru reklamowego w pojedynkę, albo wręcz było to niemożliwe. Reklama tak dużego formatu może również sprawiać problemy w transporcie. Dlatego opracowano nowy sposób na prezentację swojego przedsięwzięcia – modułowe ścianki reklamowe.

 

Charakterystyka reklamowych ścianek modułowych

Ścianka modułowa cechuje się wieloma zaletami. Wśród nich wymienia się:

        szybki montaż,

        łatwy demontaż,

        wygodny transport,

        dużą powierzchnię,

        solidny materiał.

 

Produkt składa się z konstrukcji oraz tkaniny nakładanej na nią. W taki sposób możesz zaprezentować swoje usługi, produkty oraz samego siebie. Dodatkowo, zestaw modułowy idealnie sprawdza się jako tło podczas stoisk targowych, konferencji lub różnorodnych eventów.

 

Lekka i trwała konstrukcja

Konstrukcja ścianki wystawienniczej modułowej zbudowana jest z kilkudziesięciu rurek połączonych ze sobą, za pomocą specjalnie opracowanych zamków. Aby ją rozłożyć należy wyprostować rurkę, a następnie na łączeniach wcisnąć elementy w siebie. To unieruchamia konstrukcję i sprawia, że staje się ona stabilnym polem do rozłożenia baneru. Zostaje tylko naciągnąć materiał.

Składanie także jest banalnie proste. Wystarczy nacisnąć w miejscu łączenia i elementy zaczynają się samoistnie składać.

Warto podkreślić, że cała konstrukcja ścianki modułowej składa się do rozmiarów małej, podręcznej walizki. Taką paczuszkę z łatwością narzucisz na ramię i zaniesiesz w docelowe miejsce. Dodatkowo, nie zajmuje dużo miejsca w samochodzie osobowym, co jest jej ogromną zaletą.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość łączenia pojedynczych ścianek w ogromne zestawy modułowe. W bokach konstrukcji zamontowano odpowiednie magnesy, które z łatwością łączą się z kolejnym elementem. Dzięki temu nie musisz przewozić całej wielkiej reklamowej ścianki modułowej. Wystarczy, że dopasujesz wielkość do swoich potrzeb i zabierzesz dokładnie tyle, ile wymaga Twoje stanowisko.

 

Materiał ścianki modułowej

Na tkaninie zastosowano najwyższej jakości druk, który zapewnia, że grafika nie straci na jakości, a reklama przyciągnie uwagę przechodniów. Materiał można przechowywać w rulonach, które nie wpływają na jego stan. Naciągnięcie tkaniny na ściankę może być problematyczne, jednak producent zadbał, żeby cały proces był bardzo prosty i intuicyjny.

 

Przetestuj i przekonaj się sam

Stoiska targowe modułowe w niczym nie odbiegają od standardowych rozwiązań. W rankingu na najbardziej wygodną formę reklamy reklamowa ścianka modułowa bije na głowę pozostałe opcje. Lekka, trwała, stabilna konstrukcja, a do tego wysokiej jakości materiał sprawiają, że taki sposób reklamy jest coraz chętniej wybierany.

 

Nasz sklep zawiera szeroką gamę zestawów modułowych. Zapewniamy gwarancję, solidne wykonanie i bezpieczną przesyłkę. A za dodatkową opłatą wykonujemy profesjonalny wydruk na ściankę, w opcji jedno lub dwustronnej.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.