-10%

Ścianka Pop-Up MAGNETIC 3x3 Łuk z Kufrem tekstylnym

KAT00372

Ścianka Pop-Up w wersji magnetycznej, solidna i stabilna konstrukcja malowana na kolor czarny. Zapakowana w niewielki kuferek tekstylny na kółkach.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
719,10 zł
799,00 zł
Rabat 10%
(884,49 zł brutto)

Ilość
Ścianka Pop-Up MAGNETIC 3x3 Łuk z Kufrem tekstylnym

Ścianki reklamowe POP-UP ECO MAGNETIC 3x3 Łuk to efektowne produkty, idealnie sprawdzające się w niemal w każdej roli prezentacyjnej. Ścianki reklamowe tego typu cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza wśród osób regularnie wystawiających się na eventach. Ścianka magnetyczna jest pakowana w niewielki kuferek tekstylny na kółkach, dzięki czemu transportowanie tych ścianek jest wyjątkowo proste i nie wymaga posiadania samochodu dostawczego – mimo dosyć dużych rozmiarów ścianki. W komplecie konstrukcja, panele na grafikę, taśma magnetyczna i listwy do montażu. Dodatkową opcją, pozwalającą na wzmocnienie doznań estetycznych jest dobranie reflektorów do oświetlenia ścianki.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna ścianka Pop-Up ECO Magnetic 3x3 waży 25,8kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ścianka reklamowa zapakowana w tekstylny kufer

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 89x47x47cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki Pop-Up na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianka konferencyjna bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianka konferencyjna z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Co otrzymuję zamawiając ściankę bez wydruku?

Zamawiając ściankę prasową Pop-Up w opcji bez wydruku otrzymają Państwo: aluminiową konstrukcję ścianki, listwy poziome do mocowania paneli, taśmę magnetyczną oraz panele do naniesienia grafiki. Wszystkie elementy są zapakowane w tekstylny kufer wyposażony w kółka.

Zobacz także

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.