-10%

Ścianka Pop-Up MAGNETIC 3x3 Prosta z Kufrem tekstylnym

KAT00171

Ścianka Pop-Up w wersji magnetycznej, solidna i stabilna konstrukcja malowana na kolor czarny. Zapakowana w niewielki kuferek tekstylny na kółkach.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
719,10 zł
799,00 zł
Rabat 10%
(884,49 zł brutto)

Ilość
Ścianka Pop-Up MAGNETIC 3x3 Prosta z Kufrem tekstylnym

Ścianki reklamowe z serii MAGNETIC wyróżniają się na tle innych produktów tego typu – nie jest to zwykła, prosta ścianka reklamowa. Oprócz tego, że jest wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły a jej konstrukcja jest solidna i wytrzymała. Dzięki temu, że jako elementów mocujących używa się magnesów, eliminuje się wystające z grafiki haczyki i inne elementy, które często widać w produktach innych producentów, a które mają wpływ na odbiór samej ścianki i końcowy efekt wizualny. Ścianki reklamowe z tej kolekcji w całości mieszczą się do tekstylnego kuferka na kółkach, dzięki czemu jej przewożenie nie jest niczym trudnym. 

Koszt wymiany grafiki na zakupionej wcześniej ściance: 1590 zł netto

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna ścianka Pop-Up Magnetic 3x3 waży 33kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ścianka reklamowa zapakowana w kufer

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 104x70x44cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki Pop-Up na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianka konferencyjna bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianka konferencyjna z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Co otrzymuję zamawiając ściankę bez wydruku?

Zamawiając ściankę prasową Pop-Up w opcji bez wydruku otrzymają Państwo: aluminiową konstrukcję ścianki, listwy poziome do mocowania paneli, taśmę magnetyczną oraz panele do naniesienia grafiki. Wszystkie elementy są bezpiecznie zapakowane w kufer wyposażony w kółka, który może także pełnić funkcję trybunki.
W komplecie nie ma dodatkowego panela służącego jako podkład do grafiki na kufer, taki panel można domówić dodatkowo wpisując dodatkową informację w formularzu zamówienia lub wysyłając nam maila na adres: biuro@adlove.pl

Zobacz także

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.