Wyprzedaż!
-10%

Ścianka Pop-Up SET 4x3 Łuk

KAT00032

Popularna i sprawdzona ścianka wyposażona w stopki do regulacji poziomu. W całości mieści się do kufra na kółkach. Jako opcja panel na kufer do dokupienia oddzielnie.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
1 169,10 zł
1 299,00 zł
Rabat 10%
(1 437,99 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Ścianka Pop-Up SET 4x3 Łuk

Ścianka reklamowa POP- UP 4x3, wygięta w łuk to idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie wysoką jakość produktów oraz wyjątkowy design. Dodatkowe rozwiązania zastosowane w tej ściance reklamowej - niewielkie regulowane stopki umożliwiające ustawienie ścianki na lekko nierównej podłodze oraz haczyki na gónych listwach ukryte za wydrukiem - wyróżniają ją spośród pozornie podobnych ścianek prasowych dostępnych na rynku. Bez problemu mieści się ona w kufrze, dzięki czemu przetransportowanie jej nie stanowi wyzwania.  Kupując ścianki reklamowe POP- Up masz pewność, że nie zostaniesz niezauważony!

Koszt wykonania owijki z wydrukiem na kufer: 150 zł netto (wymiary owijki: 180x80cm, widoczne od frontu ok. 70cm)

Koszt wymiany grafiki na zakupionej wcześniej ściance: 1890 zł netto

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Ścianka Pop Up SET 4x3 waży 40kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ścianka Pop Up SET

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 104x70x44cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zobacz także

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.