Ścianka Pop-Up SET 3x3 Łuk

KAT00031

Popularna i sprawdzona ścianka wyposażona w stopki do regulacji poziomu. W całości mieści się do kufra na kółkach. Jako opcja panel na kufer do dokupienia oddzielnie.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
1 099,00 zł
(1 351,77 zł brutto)

Ilość
Ścianka Pop-Up SET 3x3 Łuk

Ścianka Pop-UP SET 3x3 łuk, czyli ścianka o wygiętym kształcie, sprawdzi się doskonale jako rozwiązanie reklamowe dla  organizatorów eventów, uczestników ważnych konferencji, a także firm prowadzących regularne działania PR-owe i promocyjne. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom ścianka reklamowa robi duże wrażenie zarówno na potencjalnych klientach, jak i na konkurencji. Ścianki reklamowe  tego typu w całości mieszczą się do kufra na kółkach, dzięki czemu ich przewożenie nie stanowi wyzwania. Ścianki reklamowe wygięte w łuk sprawdzą się w przypadku tych osób, które cenią sobie nowoczesne i wygodne rozwiązania oraz wysoką jakość produktów reklamowych.

Koszt wykonania owijki z wydrukiem na kufer: 150 zł netto (wymiary owijki: 180x80cm, widoczne od frontu ok. 70cm)

Koszt wymiany grafiki na zakupionej wcześniej ściance: 1590 zł netto

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Ścianka Pop Up SET 3x3 waży 36kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ścianka Pop Up SET

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 104x70x44cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.