Ścianki POP UP

Widok:
Jest 3 produktów.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Ścianka PopUp SET 4x3 Łuk
  • Wyprzedaż!
  • -10%

Ścianka Pop-Up SET 4x3 Łuk

Cena 1 169,10 zł Cena podstawowa 1 299,00 zł

Popularna i sprawdzona ścianka wyposażona w stopki do regulacji poziomu. W całości mieści się do kufra na kółkach. Jako opcja panel na kufer do dokupienia oddzielnie.

Ścianki Pop up

Trendy w marketingu nieustannie się zmieniają, jednak klasyczne formy promocji wciąż cieszą się dużą popularnością – warto właśnie w nie inwestować, ponieważ przynoszą dobre efekty, a ich skuteczność została zweryfikowana w różnych warunkach. Jednym z przykładów takiego sprawdzonego rozwiązania marketingowego jest ścianka pop up, nazywana czasami również ścianką wystawową. Najczęściej zostaje zaprezentowana na wszelkich targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych, przyciągających nie tylko firmy konkurencyjne, ale przede wszystkim potencjalnie zainteresowanych ofertą klientów.

Ścianka powinna więc być profesjonalnie wykonana – musi wyróżniać się na tle innych uczestników eventu. Warto również pamiętać, że marketing związany z aktywnością na targach uznawany jest za jeden z kluczowych elementów strategii pozwalającej dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, a zarazem zbudować w ich opinii rzetelny wizerunek marki – zebranie w jednym miejscu kilku firm pozwala łatwo zweryfikować, która z nich podeszła do organizacji swojego występu najbardziej profesjonalnie. Liczą się więc nie tylko takie czynniki jak dobór asortymentu, znajomość portfolio przez osobę oddelegowaną do reprezentowania firmy czy przygotowane dla klientów drobne gadżety. Ścianka wystawiennicza może stanowić strategiczną część stoiska, nadającą mu ogólny charakter. Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo w pełni dostosowany do oczekiwań produkt, wykonany z dużą starannością oferowaną w atrakcyjnej cenie.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.