Ścianka EKRAN PANELOWY 6 modułów

KAT00450

Ścianka skadająca się z 6 paneli 60x90cm, konstrukcja aluminiowa, możliwość ustawiania pod różnymi kątami. W cenie bez wydruku nie dostarczamy płyt PCV. Możliwość zamówienia innych wymiarów.

Opcja wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
1 067,00 zł
(1 312,41 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Ścianka EKRAN PANELOWY 6 modułów

to wyjątkowy produkt, pozwalający na eksponowanie wydruków jednostronnych, jak i dwustronnych, wykonanych na płytach PCV. Ścianki reklamowe tego typu składają się z 6 paneli 60x90 cm, zaś ich konstrukcja jest wykonana z wysokiej klasy aluminium. Bez problemu można ustawić je pod różnymi kątami, co jest szczególnie istotne dla osób często ustawiających ścianki reklamowe w różnych przestrzeniach, chcących idealnie dopasować ściankę do pomieszczenia. Ścianki reklamowe EKRAN PANELOWY 6 Modułów można bez problemu transportować – ścianka składa się do formy prostokąta o wymiarach 60x90cm, czyli jednego panelu. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowo torby transportowej Można zamówić ściankę o innych wymiarach.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.