Wyprzedaż!
-25%

Ścianka EKRAN PANELOWY 8 modułów

KAT00438

Ścianka skadająca się z 8 paneli 60x90cm, konstrukcja aluminiowa, możliwość ustawiania pod różnymi kątami. W cenie bez wydruku nie dostarczamy płyt PCV. UWAGA - OSTATNIA SZTUKA - Z EKSPOZYCJI

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
973,50 zł
1 298,00 zł
Rabat 25%
(1 197,41 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Ścianka EKRAN PANELOWY 8 modułów

Ścianka reklamowa EKRAN PANELOWY 8 Modułów to wyjątkowy produkt. Ścianki reklamowe tego typu składają się z 8 paneli 60x90 cm, zaś ich konstrukcja jest wykonana z aluminium. Bez problemu można ustawić je pod różnymi kątami – jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób, które jednej ścianki używają wielokrotnie, w różnych przestrzeniach. Ścianki reklamowe EKRAN PANELOWY 8 Modułów pozwalają na ekspozycje zarówno jednostronnego, jak i dwustronnego wydruku na płytach PCV. Przewożenie ścianki nie jest trudne – składa się ona bowiem do formy prostokąta o wymiarach jednego panelu. Istnieje także możliwość zamówienia torby transportowej. Istnieje możliwość zamówienia ścianki w innych wymiarach.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.