Ścianki panelowe

Widok:
Jest 1 produkt.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Ścianka EKRAN PANELOWY 8 modułów
  • Wyprzedaż!
  • -25%

Ścianka EKRAN PANELOWY 8 modułów

Cena 973,50 zł Cena podstawowa 1 298,00 zł

Ścianka skadająca się z 8 paneli 60x90cm, konstrukcja aluminiowa, możliwość ustawiania pod różnymi kątami. W cenie bez wydruku nie dostarczamy płyt PCV. UWAGA - OSTATNIA SZTUKA - Z EKSPOZYCJI

Ścianki panelowe – kompaktowe rozwiązanie dla wymagających klientów

 

Ścianka panelowa jest uniwersalnym rozwiązaniem dla osób, które zajmują się produkcją kilkunastu różnych produktów. To prosta bryła, która może być funkcjonalnym uzupełnieniem stoiska reklamowego podczas targów promocyjnych, ale nie tylko. Z łatwością znajdziesz na nią miejsce w swojej przestrzeni.

 

Specyfikacja ścianki reklamowej panelowej

Ten sposób reklamy zdecydowanie należy do najbardziej popularnych. Nie bez powodu. Jego zalety doceniają nie tylko małe lokalne biznesy, ale również prestiżowe marki z ugruntowaną pozycją na rynku.

 

Ścianki charakteryzują się:

        wysokim jakościowo materiałem wykonania – trwałe i bezpieczne aluminium idealnie sprawdza się do tego typu produktów,

        lekką wagą –  warto zaznaczyć, że mimo sporych rozmiarów ścianka mało waży,

        łatwym składaniem – produkt składa się z kilku połączonych ze sobą ekranów.

 

Dobrym rozwiązaniem jest zamówienie konstrukcji razem z zadrukowaną płytą PVC. Dzięki temu nie musisz martwić się o dopasowanie ekranu do otworów w ściance.

 

Wykorzystanie ścian panelowych w Twoim biznesie

Konstrukcja może być wykorzystana na wiele różnych sposób. Idealnie spełni swoją rolę jako tło na stoisku reklamowym, dlatego że:

        produkt skonstruowany jest z zespołu płyt PVC, każda z nich może przedstawiać zupełnie inny dział działalności,

        płyta może być zadrukowana z jednej, jak i z drugiej strony; tak zwiększasz powierzchnię reklamową,

        harmonijkowy układ ścianki; dzięki temu pewne elementy możesz schować, a inne wyeksponować; ta opcja jest bardzo przydatna, kiedy stanowisko na targach jest niewielkie lub w niestandardowym kształcie.

 

Opracowano innowacyjny sposób składania ścianki panelowej. Wystarczy, że naciśniesz na mechanizm umieszczony na łączeniach i cały produkt może zgrabnie złożyć się do formatu jednego ekranu. To świetna wiadomość dla osób dysponujących małym metrażem powierzchni lub ograniczonym miejscem w samochodzie. Ułatwienia docenią osoby działające w pojedynkę.

Taka ścianka z panelem PCV zda egzamin w promowaniu branży motoryzacyjnej, gastronomicznej, fotograficznej, hobbystycznej czy papierniczej. Dzięki temu, że każdy panel stanowi odrębną część otoczoną aluminiową ramką, klient patrząc na Twoją ofertę ma wrażenie porządku i spójności.

Wykonujesz zdjęcia samodzielnie, ale nie jesteś profesjonalnym fotografem? Obawiasz się pogorszenia jakości grafik? Panele występują w klasycznych rozmiarach fotoobrazów. Zapewniamy profesjonalne wykonanie wydruków.

 

Jak zamówić?

Zainteresowała Cię nasza oferta i oczami wyobraźni widzisz już siebie, stojącego na tle swoich produktów? Zachęcamy do wyboru ilości paneli PCV, a następnie zadecydowania czy potrzebujesz gotowych, profesjonalnych wydruków. Kolejnym krokiem jest wybór opcji jedno lub dwustronnego ekranu.

Pozostaje Ci umieścić wybraną ściankę reklamową panelową  w koszyku i opłacenie zamówienia. Z naszej strony zapewniamy szybką wysyłkę, gwarancję oraz prawo zwrotu.

Jeśli tylko masz jakieś pytania, pisz śmiało. Nasi konsultanci czekają na Twoje zgłoszenie.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.