Ścianka PLENER 245x240cm

KAT00389

Ścianka dwustronna typu outdoor przeznaczona na eventy i akcje promocyjne w plenerze. Wyposażona w baniaki obciążające do napełniania wodą lub piaskiem.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
748,00 zł
(920,04 zł brutto)

Ilość
Ścianka PLENER 245x240cm

Ścianka  reklamowa PLENER świetnie sprawdzi się jako reklama zewnętrzna na eventach, akcjach promocyjnych i atrakcjach organizowanych na świeżym powietrzu. Dzięki stopom - baniakom napełnianym wodą pozostaje stabilna przy średnim wietrze. Jest to wyjątkowy produkt – tego typu ścianki reklamowe są idealnie dopasowane do warunków zewnętrznych, przez co ich posiadaniem powinny zainteresować się szczególnie organizatorzy ślubów i wesel w plenerze czy też dni otwartych np na nowych osiedlach. Ścianki reklamowe tego typu sprawdzą się idealnie także w przypadku koncertów plenerowych i innych imprez zamkniętych. Ścianka zewnętrzna PLENER nie nadaje się do stałej ekspozycji.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna ścianka PLENER waży 17kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

Ścianka zapakawana jest w 2 kartony plus dodatkowe opakowanie z wydrukiem.

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton z rurkami i elementami konstrukcji ma wymiary 175x15x15cm (10kg) i karton z podstawami na wodę 85x48x30cm (7kg)

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt


7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?


Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.


UWAGA: transport wydruku do ścianki PLENER odbywa się w rolce o długości ok. 250cm.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.