Ścianka PEGAZ MAX

KAT00028

Prosty i uniwersalny system. Regulowana szerokość i wysokość. Maksymalny rozmiar 300x240cm. Możliwość wymiany grafiki. W komplecie z torbą transportową na konstrukcję.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
394,63 zł
(485,39 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Ścianka PEGAZ MAX

Ścianki reklamowe, takie jak Pegaz Max, to produkt uniwersalny – sprawdzi się doskonale jako ścianka fotograficzna, monidło, ale także jako ścianka reklamowa. Jej uniwersalność oraz pokaźne rozmiary (przy maksymalnym rozłożeniu może mieć nawet 3m szerokości!) to cechy, które sprawiają, że niemal zawsze będzie doskonałym wyborem. Ścianki reklamowe tego typu sprawdzą się także w przypadku firm eventowych, które często zmieniają grafiki – regulowana szerokość ścianki pozwala na stosowanie różnych grafik przy stosowaniu tej samej konstrukcji. Niezależnie od tego, w jaki sposób ścianka Pegaz Max będzie wykorzystywana – z pewnością zrobi wrażenie i nie pozostanie niezauważona.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna ścianka PEGAZ MAX waży 8,2kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 konstrukcja PEGAZ MAX

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 103x24x10cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.


UWAGA: transport ścianki PEGAZ MAX z wydrukiem na blockoucie z wykończeniem tunelami odbywa się w rolce o długości 310cm. Ze względu na dłużycowy wymiar wysyłka takiej paczki stanowi dodatkowy koszt w wysokości 100 zł netto. Wygodniejszym rozwiązaniem, nie wiążącym się z dopłatami jest wykończenie wydruku oczkami po krawędziach (transport w rolce 250cm) lub wykonanie wydruku na tkaninie, którą można do transportu składać w kostkę.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.