Ścianka ALUPROFIL 0,8x2m

KAT00220

Stojak reklamowy wykonany z profili aluminiowych z wydrukiem w jednym fragmencie wykonanym na materiale typu blockout. W komplecie torba na konstrukcję. Możliwość zamówienia stojaka na inny wymiar.

Opcja wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
577,50 zł
(710,33 zł brutto)

Ilość
Ścianka ALUPROFIL 0,8x2m

Ścianki reklamowe Aluprofil 0,8x2m są doskonałym rozwiązaniem w przypadku małych przestrzeni na reklamę, a także jako jeden z elementów promocyjnych. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są w stanie posłużyć użytkownikom przez długi czas. Konstrukcja jest dostarczana w torbie, co ułatwia późniejsze transportowanie takich ścianek z jednego miejsca na drugie. Wybierając ścianki reklamowe ALUPROFIL masz pewność, że otrzymasz produkt wysokiej jakości, którego wykonanie nie będzie w żadnym wypadku powodem przez który musiałbyś zrezygnować z jej użytkowania.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna ścianka ALUPROFIL 0,8x2,0m waży ok. 7kg

2. Jak pakowana jest ścianka do transportu?

Ścianka rozkładana jest na pojedyncze profile, które następnie zabezpieczamy do transportu zawijając w folię bąbelkową, stretch oraz kartony.

3. Jakie są wymiary opakowania?

Ścianka prasowa Aluprofil 0,8x2,0m składa się do wymiarów ok. 205x12x12cm. Na życzenie klienta możemy przygotować ściankę z krótszych elementów, do złożenia w paczkę 105x12x12cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki reklamowe na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianka reklamowa Aluprofil bez wydruku: wysyłka następuje na drugi dzień po otrzymaniu zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianka reklamowa Aluprofil z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Ścianki Aluprofil są wykonywane przez nasz dział produkcyjny pod zamówienie, elementy do produkcji ścianek utrzymujemy na stałę w naszym magazynie w Warszawie. Dokładny stan magazynu można sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Co otrzymuję zamawiając ściankę bez wydruku?

Zamawiając ściankę reklamową Aluprofil w opcji bez wydruku otrzymają Państwo: aluminiową konstrukcję ścianki, stopy stabilizujące oraz kluczyk umożliwiający rozkładanie ścianki. Wszystkie elementy są zapakowane w torbę transportową.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.