Ścianka ALUPROFIL 0,6x1,6m

KAT00219

Stand reklamowy wykonany z profili aluminiowych z wydrukiem w jednym fragmencie na materiale typu blockout. Idealna na realizacje "na ostatnią chwilę". Możliwość zamówienia stojaka na inny wymiar.

Opcja wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
551,10 zł
(677,85 zł brutto)

Ilość
Ścianka ALUPROFIL 0,6x1,6m

Ścianki reklamowe z serii ALUPROFIL charakteryzują się możliwością szybkiego wykonania – niezależnie od kształtu i wymiaru .Aluminiowe profile wykonane są z wysoką starannością, co sprawia, że ścianka jest trwała i wygląda dobrze – nawet przy długotrwałym używaniu. Ścianka ALUPROFIL o wymiarach 0,6x1,6 doskonale sprawdzi się w sklepie, jako jeden z elementów promujących event, a także w małych przestrzeniach. Istnieje możliwość zamówienia ścianki w innym, preferowanym przez klienta rozmiarze.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jedna ścianka ALUPROFIL 0,6x1,6m waży ok. 6kg

2. Jak pakowana jest ścianka do transportu?

Ścianka rozkładana jest na pojedyncze profile, które następnie zabezpieczamy do transportu zawijając w folię bąbelkową, stretch oraz kartony.

3. Jakie są wymiary opakowania?

Ścianka prasowa Aluprofil 0,6x1,6m składa się do wymiarów ok. 165x12x12cm. Na życzenie klienta możemy przygotować ściankę z krótszych elementów, do złożenia w paczkę 85x12x12cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ścianki reklamowe na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ścianka reklamowa Aluprofil bez wydruku: wysyłka następuje na drugi dzień po otrzymaniu zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ścianka reklamowa Aluprofil z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Ścianki Aluprofil są wykonywane przez nasz dział produkcyjny pod zamówienie, elementy do produkcji ścianek utrzymujemy na stałę w naszym magazynie w Warszawie. Dokładny stan magazynu można sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Co otrzymuję zamawiając ściankę bez wydruku?

Zamawiając ściankę reklamową Aluprofil w opcji bez wydruku otrzymają Państwo: aluminiową konstrukcję ścianki, stopy stabilizujące oraz kluczyk umożliwiający rozkładanie ścianki. Wszystkie elementy są zapakowane w torbę transportową.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.