Stojak LIGHTBOX SMART 100x200 BIAŁY

KAT00921

Dwustronny kaseton led w kolorze białym. Składany bez użycia narzędzi, lekki, przenośny. Wydruk na tkaninie do podświetleń obszytej gumką silikonową, możliwość samodzielnej wymiany. Lightbox pakowany w pudełko kartonowe i zabezpieczony piankami.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
1 290,00 zł
(1 586,70 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Stojak LIGHTBOX SMART 100x200 BIAŁY

Kaseton wolnostojący wewnętrzny o wymiarach 100x200cm do dwustronnej ekspozycji wydruków na tkaninie do podświetleń. Konstrukcja wykonana z białego tworzywa, dzięki czemu stojak led jest lekki i bezpieczny. Montaż odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi, zajmuje tylko kilka minut. Składane do transportu stopy gwarantują, że stand reklamowy SMART stoi stabilnie a po złożeniu bez problemu mieści się w niewielkim kartonie. Ledy podświetlające umieszczone są na dłuższych bokach stojaka, dzięki czemu podświetlenie jest mocne i równomierne.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden LIGHTBOX SMART waży 11kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 sztuka

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 110x37x15cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy kasetony led na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Lightboxy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Lightboxy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 5-7 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt


7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?


Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.