Rollup OUTDOOR 85x200cm

KAT00170

Bardzo solidny, wykonany z grubego aluminium dwustronny rollup do użycia na zewnątrz. Stabilne stopy, sprężyna na drążku, możliwość przyszpilenia do gruntu.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
629,00 zł
(773,67 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Rollup OUTDOOR 85x200cm

Ten mocny roll up zewnętrzny doskonale sprawdzi się w niemal każdych warunkach. Jako roll up dwustronny pozwala na jeszcze lepsze dotarcie do odbiorców z reklamą. Jest wykonany z mocnego aluminium co gwarantuje stabilność konstrukcji. Zapewniają to również solidne stopy i sprężynka przytwierdzona do drążka. Zestaw zawiera śledzie ułatwiające mocowanie roll-upu do miękkiego podłoża, a także wzmocnioną torbę służącą do wygodnego i bezpiecznego transportu. Tego typu rollupy reklamowe to świetne rozwiązanie między innymi na imprezy plenerowe.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup OUTDOOR 85cm waży 8,8kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 rollup dwustronny OUTDOOR

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 98x27x13cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.