Zewnętrzne

Widok:
Jest 1 produkt.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Rollup OUTDOOR 85x200cm

Cena 629,00 zł

Bardzo solidny, wykonany z grubego aluminium dwustronny rollup do użycia na zewnątrz. Stabilne stopy, sprężyna na drążku, możliwość przyszpilenia do gruntu.

Roll up zewnętrzny to produkt wprowadzony do oferty, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wielokrotne zapytania o ten produkt, sprawiły, że postanowiliśmy pochylić się nad problemem prezentacji rollupów na zewnątrz. Rollup Outdoor jest kompletnym rozwiązaniem, gotowym do użytku zewnętrznego. Grube i ciężkie aluminium dodaje stabilności długim stopom. Dodatkowe mocowanie do podłoża za pomocą dostępnych w zestawie śledzi zapewni gwarancję wytrzymałości nawet podczas wiatru. Bardzo ważnym elementem, który także został dodany do tej kasety jest sprężyna zamieszczona na drążku do mocowania druku. Została ona dołożona, by nadać konstrukcji odpowiednie odchylenie przy silnych podmuchach wiatru, tak by nie została uszkodzona. Innym dużym plusem tego rozwiązania jest możliwość dwustronnej prezentacji grafiki. Sprawdzi się ono na koncertach, festynach, festiwalach i innych tego typu imprezach publicznych, na których klient może pojawić się z każdej strony. Dwustronny wydruk, tak jak w przypadku rollupa TWIN może zamienić się w reklamę jednostronną. Prezentowanie jednej z dwóch grafik jest możliwe, dzięki wyjątkowej stabilności tej kasety. Rollup zewnętrzny jest świentym wyborem, dla osób szukających niestandardowych rozwiązań reklamowych, które dzięki swoim nowoczesnym kształtom będą z powodzeniem przyciągały wzrok klientów.  

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.