Gwarancja 2
Rollup ŁEZKA 85cm

Rollup ŁEZKA 85cm

Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne

137,35 zł

(168,94 zł brutto )

Rollup ŁEZKA 85cm

Roll up ŁEZKA to dobry wybór dla klientów, którzy cenią sobie smukłe i stosunkowo lekkie rollupy reklamowe o świetnej jakości i efektownym wyglądzie. Nie posiada nóżek, jednak jest wyposażony w stopki służące do regulacji położenia reklamy na nierównej powierzchni. Szersza podstawa o przekroju łezki zapewnia konstrukcji stabilność. Zestaw zawiera baner roll up i wygodną torbę rozsuwaną na całej długości. Jego rozłożenie może zająć zaledwie chwilę. Kolejną zaletę wyróżniającą ten roll up stanowi niewidoczne mocowanie drążka.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK
Rollup ŁEZKA 85cm

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup ŁEZKA 85cm waży 3,4kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajdują się 4 sztuki rollupów ŁEZKA

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 92x40x22cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Rollup ŁEZKA 85cm title=

Zobacz także

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top