Rollup Łezka

Widok:
Jest 7 produktów.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Rollup ŁEZKA PROMO 85cm
  • -20%

Rollup ŁEZKA PROMO 85cm

Cena 184,00 zł Cena podstawowa 230,00 zł

Szeroka kaseta w popularnym kształcie "łezki", znanym też jako Exclusive. Srebrny matowy kolor kasety, chromowane boczki. Rollup pakowany w grubą torbę otwieraną na końcu, wyposażony w aluminiową górną listwę zaciskową oraz 3-częściowy drążek. Oferta limitowana, do wyczerpania zapasów.

Rollup ŁEZKA 85cm
  • -20%

Rollup ŁEZKA 85cm

Cena 199,20 zł Cena podstawowa 249,00 zł
Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

Rollup ŁEZKA 100cm

Cena 259,00 zł

Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

Rollup ŁEZKA BLACK 85cm
  • -10%

Rollup ŁEZKA BLACK 85cm

Cena 197,10 zł Cena podstawowa 219,00 zł

Szeroka kaseta w kolorze czarnym, srebrne chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

Rollup ŁEZKA BLACK 100cm

Cena 239,00 zł

Szeroka, czarna kaseta bez nóżek, srebrne chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

Rollup ŁEZKA 120cm

Cena 269,00 zł

Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

Rollup ŁEZKA 150cm

Cena 279,00 zł

Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowania drążków.

Rollup łezka

Rollupy to powszechne i bardzo uniwersalne systemy służące do prezentacji banerów graficznych. Nie są skomplikowane, nie stanowią problemu w transporcie i są atrakcyjne cenowo. Wykorzystują je różnego rodzaju firmy i instytucje jako przenośną ściankę reklamową. Nazwa „rollup” określa sposób działania tej konstrukcji – to po prostu wysuwany w górę, zwinięty w rolkę baner.

Rollup łezka został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują efektownego stojaka z górnej półki. Konstrukcja jest solidna i stabilna. Na górze rollupa znajduje się listwa zaciskowa, po bokach – osłony z tworzywa pokrytego chromem, a na dole –  kaseta w kształcie łezki. Rollup jest wygodny i praktyczny w użyciu, ma regulację pionu i poziomu.

Jego składanie i rozkładanie jest szybkie i nie wymaga siły. Grafikę rozwija się z kasety, która podczas transportu czy przechowywania (gdy baner jest zwinięty) stanowi dla niego zabezpieczenie. Do tego boczne elementy konstrukcji są chromowane, dzięki czemu rollup prezentuje się bardziej efektownie.

Zalety rollupów

Rollupy sprawdzają się doskonale do ekspozycji reklam sklepów i firm z każdej branży, a także do prezentacji ich na wszelkiego rodzaju tragach i konferencjach. Dzięki prostej konstrukcji i możliwości łatwej wymiany banera, rollup jest bardziej uniwersalny i można z niego korzystać wielokrotnie przy różnych okazjach, bez wymiany całej konstrukcji (i inwestowania w nią). To elegancka forma reklamy, która pozwala firmie być widoczną. Posiada szereg zalet, w tym:

- wysoką jakość konstrukcji;

- reprezentacyjny wygląd;

- prostotę budowy;

- bezproblemowość obsługi (szybkość rozkładania i składania);

- stabilną podstawę;

- możliwość wymiany banera;

- łatwość przenoszenia;

- uniwersalność (może służyć nam przez długie lata, nawet jeśli zmienimy ekspozycję);

- bezpieczeństwo w transporcie.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych możliwością nowoczesnej prezentacji Państwa firmy, organizacji, bądź lokalu.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.