Rollup A4

KAT00169

Mini rollup do grafiki w formacie A4. Estetyczny gadżet na biurko, łatwy do złożenia i transportu. Aluminiowa obudowa w kształcie łezki z chromowanymi boczkami.

Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu to 5 szt.
Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
26,40 zł
(32,47 zł brutto)

Ilość
Rollup A4

Każda grafika reklamowa w niewielkim formacie A4 będzie świetnie się prezentować, gdy zostanie naniesiona na ten kompaktowy roll-up. Gadżet przeznaczony na biurko, niewielkie stoisko lub ekspozycję oferty jest niezwykle elegancki. Zapewnia to aluminiowa kasetka z chromowanymi bokami. Szybkie i wygodne składanie rollupu reklamowego do kasetki o przekroju łezki znacznie ułatwia jego transport. Górna i dolna listwa są klejone taśmą, a każda sztuka zostaje zapakowana w oddzielny kartonik.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup na biurko A4 waży 0,35kg

2. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Wymiary opakowania będą się różnić zależności od ilości zamówionych rollupów. Przy zakupie 1 sztuki paczka będzie miała wymiary 26x9x4,5cm

3. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

4. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

5. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

6. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.