Mini

Widok:
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Rollup A3

Cena 44,00 zł

Mini rollup do grafiki w formacie A3. Estetyczny gadżet na biurko, łatwy do złożenia i transportu. Aluminiowa obudowa w kształcie łezki z chromowanymi boczkami. 

Rollup A4

Cena 26,40 zł

Mini rollup do grafiki w formacie A4. Estetyczny gadżet na biurko, łatwy do złożenia i transportu. Aluminiowa obudowa w kształcie łezki z chromowanymi boczkami.

Rollupy MINI to kasety o niestandardowych rozmiarach dostosowane do prezentacji małych plansz graficznych na biurkach i stołach. Są one genialnym sposobem, by przyciągnąć uwagę klientów do aktualnych promocji czy kodów rabatowych dostępnych w sklepie lub punkcie usługowym. Szybka i łatwa wymiana grafiki, sprawia, że rollup MINI stanie się uniwersalnym prezenterem ważnych informacji. Dodatkowym atutem tego małego giganta jest jego elegancki wygląd. Stylizowany na rollupa Łezkę, który zdobył ogromną popularność na polskim rynku wystawienniczym, ma szanse dorównać jego sławie na mniejszej powierzchni. Rozmiar kasety sprawia, że jest ona niezwykle łatwa w transporcie. Po zwinięciu grafiki, bez problemu zmieści się w damskiej torebce. Roll up MINI jest szczęśliwym trafem dla klientów szukających taniego i nieszablonowego pomysłu na reklamę.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.