Gwarancja 2
Rollup MULTI 100cm

Rollup MULTI 100cm

Rollup z wymienną grafiką, teleskopowym drążkiem, regulacją poziomu i grubą torbą otwieraną po długości. 

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne

266,50 zł

(327,80 zł brutto )

Rollup MULTI 100cm

Efektowny  Rollup MULTI jest wyjątkowo solidnym i efektownym produktem. Jest to Rollup z wmienną grafiką, posiadający teleskopowy drążek. Ten rollup pozwala też na regulacje poziomu. Zaletą tego produktu jest to, że bez problemu można wielokrotnie, samodzielnie wymieniać grafiki, dzięki czemu jest idealną alternatywą dla najtańszych kaset, w których możliwość wymiany grafiki jest utrudniona i uzależniona od długości taśmy rozbiegowej. Rollup Multi o wymiarach 100cm sprawdzi się w przypadku osób, które prowadzą kilka działalności lub na stałe zajmują się organizacją eventów, konferencji czy imprez masowych.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK
Rollup MULTI 100cm

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup MULTI 100cm waży 6,25kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajdują się 4 sztuki rollupów MULTI

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 111x44x21cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top