Rollup MULTI 85cm

KAT00383

Rollup z wymienną grafiką, teleskopowym drążkiem, regulacją poziomu i grubą torbą otwieraną po długości.

Wybierz opcję wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
225,50 zł
(277,37 zł brutto)

Ilość
Rollup MULTI 85cm

Rollup Multi 85 cm jest solidnym i wytrzymałym narzędziem reklamowym. Daje możliwość wielokrotnej wymiany wydruku w rollupie, dzięki zaciskowej listwie zamontowanej w mechanizmie rolującym. Wystarczy jedynie samodzielnie zacisnąć kolejną grafikę na górnej listwie i wałku zwijającym w kasecie. Pionowe ustawienie wydruku zapewnia zewnętrzna regulacja naciągu sprężyny oraz teleskopowy drążek. Płacąc jedynie za projekt i wydruk do rollup możemy zaprezentować zmieniającą się ofertę swojej firmy. Roll up posiada w zestawie grubą torbę otwieraną na całej długości, co umożliwia sprawne wyjęcie i schowanie rollupu.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup MULTI 85cm waży 5,75kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajdują się 4 sztuki rollupów MULTI

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 96x44x21cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.