Rollup DYNAMIC 100x200cm

KAT00322

Bardzo solidna, stabilna i ciężka kaseta z teleskopowym drążkiem, regulacją naciągu sprężyny oraz grubą torbą z suwakiem po długości. Czarne boczki mocowane za pomocą magnesów.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
299,00 zł
(367,77 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Rollup DYNAMIC 100x200cm

Rollup DYNAMIC 100x200cm o stabilnej i ciężkiej konstrukcji został zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Kaseta została wykonana z bardzo grubego i sztywnego aluminium, dzięki czemu roll up wytrzyma częste transportowanie oraz wielokrotne rozstawianie. Teleskopowy drążek umożliwia zatrzymanie wydruku na wysokości niższej niż 2 m. Roll up posiada regulację naciągu sprężyny, dzięki czemu możliwe jest ustawienie wydruku w idealnej pozycji bez rozkręcania obudowy. Czarne boczki rollupa są mocowane za pomocą magnesów. . Rollupy Dynamic posiadają w zestawie solidną torbę z suwakiem na całej długości.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup DYNAMIC 100cm waży 6kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajdują się 4 sztuki rollupów DYNAMIC

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 109x48x27cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.