Rollup DYNAMIC 85x200cm

KAT00321

Bardzo solidna, stabilna i ciężka kaseta z teleskopowym drążkiem, regulacją naciągu sprężyny oraz grubą torbą z suwakiem po długości. Czarne boczki mocowane za pomocą magnesów.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
259,00 zł
(318,57 zł brutto)

Ilość
Rollup DYNAMIC 85x200cm

Rollup DYNAMIC 85x200cm został stworzony z myślą o wymagających klientach. Roll up można regulować za pomocą sprężyny z dołączonym kluczykiem bez rozkręcania obudowy. Zapewnia to ustawienie wydruku w idealnej pozycji. Bardzo ciężka i stabilna kaseta jest jedną z najbardziej wytrzymałych rollupów na rynku. Roll-up Dynamic został wyposażony w gruby, teleskopowy drążek. Rollup reklamowy posiada bardzo wytrzymały materiał, uniemożliwiający przenikanie światła. Dołączona gruba torba na suwak otwierana jest na całej długości, co zapewnia wygodne i szybkie wyjmowanie i wkładanie rollupa.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup DYNAMIC 85cm waży 5,3kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajdują się 4 sztuki rollupów DYNAMIC

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 93x40x27cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.