Rollup CONNECT 85x240cm

KAT00320

Rollup Connect to jeden z najnowocześniejszych modeli na rynku. Wydruk o wysokości 2,4m mocowany jest na teleskopowym drążku. Możliwość łączenia kilku rollupów w ściankę.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
280,00 zł
(344,40 zł brutto)

Ilość
Rollup CONNECT 85x240cm

Wyjątkowy Rollup Connect jest równie estetyczny, co funkcjonalny. Jest to jeden z najnowocześniejszych modeli spośród wszystkich dostępnych na rynku. Ten rollup pozwala na zaprezentowanie wydruku o wysokości 2,4m. Wydruk mocowany jest na teleskopowym drążku. Ciekawym rozwiązaniem może być połączenie kilku takich rollupów w ściankę.  Dla zapewnienia maksymalnej trwałości i wysokiej jakości, do wykonania rollupu wykorzystano doskonałej jakości materiały. Dzięki temu, że wydruk wychodzi z dolnej części kasety, od frontu prawie nie widać konstrukcji rollupu! Connect to doskonały wybór dla wszystkich osób, które poszukują rozwiązań na miarę XXI wieku.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup CONNECT 85cm waży 5,3kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajdują się 2 sztuki rollupów CONNECT

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 91x22x22cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.