Rollup MAXI 240x200cm

KAT00022

Rollup o podwyższonej jakości. Stabilny dzięki grubemu aluminium oraz stopom wykonanym ze stopu cynku. Doskonały do wydruków o dużej powierzchni. W komplecie torba z dodatkowym zabezpieczeniem.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
656,00 zł
(806,88 zł brutto)

Ilość
Rollup MAXI 240x200cm

Rollup MAXI 240x200cm to doskonałe rozwiązanie w przypadku wydruków o dużej powierzchni. Stabilność konstrukcji zapewnia kaseta stworzona z grubego aluminium i nóżek ze stopu cynku. Dzięki wysokiej jakości dedykowanych materiałów typu blockout światło nie przenika przez grafikę, gwarantując doskonałą ekspozycję oferty w każdych warunkach. Wytrzymałe metalowe haczyki łączą górną listwę rollupa i dwa solidne drążki. Rollupy posiadają w komplecie torbę z dodatkowym zabezpieczeniem, uniemożliwiając zniszczenie mechaniczne sprzętu.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup MAXI 240x200cm waży 15,9kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W tubie kartonowej znajduje się 1 rollup MAXI

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Tuba ma wymiary 248x16cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.