Gwarancja 5
RollUp GIGANT

Rollup GIGANT

Najwyższej jakości rollup dopracowany w każdym szczególe. Szerokość 200cm, wysokość regulowana nawet do 300cm. W komplecie mocna torba z suwakiem na całej długości dla łatwego dostępu do kasety.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne

615,00 zł

(756,45 zł brutto )

Rollup GIGANT
RollUp GIGANT

Rollup Gigant o wymiarach 200x300 cm został zaprojektowany do wydruków o dużej powierzchni reklamowej. Roll up mimo swoich wymiarów jest bardzo stabilny i wytrzymały. Konstrukcja składa się z dwóch teleskopowych drążków, umożliwiających regulację wysokości. Rollup reklamowy posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci zacisków górnej listwy zatrzaskowej. Grafika jest nadrukowana na odpornym materiale typu blockout. Rollupy posiadają dołączoną torbę transportową wyposażoną w suwak na całej długości.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK
Rollup GIGANT

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup GIGANT 200x300cm waży 12kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 sztuka rollupa GIGANT

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 210x17x14cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top