Rollup CORAL 85x200cm

KAT00017

Świetnej jakości rollup o niespotykanym wyglądzie. Regulacja ustawienia drążka w pionie, gruba torba z suwakiem na całej długości.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: DUŻA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
188,60 zł
(231,98 zł brutto)

Ilość
Rollup CORAL 85x200cm

Dla wymagających Klientów Rollup Coral 85x200 to spełnienie marketingowych wizji. Ten wysokiej jakości stojak reklamowy, wyróżnia się niespotykanym wyglądem i bardzo łatwym montażem. Ustawienie drążka można regulować, a dołączona w cenie torba z suwakiem, na całej długości, pozwoli na jego wygodny i bezproblemowy transport, bez względu na to, gdzie umieścimy reklamę. Zachęcamy do skorzystania z potencjału tego niesztampowego rollupa.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup CORAL 85cm waży 4,4kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajdują się 4 sztuki rollupów CORAL

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 97x40x22cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt


7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?


Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.