RollUp SOLID 150x200cm

Rollup SOLID 150x200cm

Rollup o podwyższonej wytrzymałości. Zwiększona stabilność dzięki ponadstandardowej grubości aluminium. Solidne stopy. W komplecie torba z wkładką usztywniającą. Dwa drążki. Klasyczny kształt.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne

246,00 zł

(302,58 zł brutto )

Produkt chwilowo niedostępny

Rollup SOLID 150x200cm
RollUp SOLID 150x200cm

Rollup SOLID 150x200cm dzięki ponadstandardowej grubości aluminium charakteryzuje się dużą wytrzymałością i stabilnością. Niewidoczne mocowania dwóch drążków do górnej listwy zwiększa walory estetyczne rollupa. Łatwy i szybki montaż sprawia, że baner roll up można wymieniać w zależności od potrzeb. Rollupy z materiałem typu stoplight umożliwią ekspozycję bez prześwitywania.  Zestaw składa się z rollupu oraz wygodnej torby transportowej z wkładką usztywniającą. Zapewnia to wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.

JAK PRZYGOTOWAĆ PLIK
Rollup SOLID 150x200cm

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup SOLID 150cm waży 5,7kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 6 sztuk rollupów SOLID

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 158x36x25cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Rollup SOLID 150x200cm title=

Promocje

Wszystkie promocje

PayPal

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.
back to top