Wyprzedaż!
-20%

Rollup SOLID 120x200cm

KAT00011

Rollup o podwyższonej wytrzymałości. Zwiększona stabilność dzięki ponadstandardowej grubości aluminium. Solidne stopy. W komplecie torba z wkładką usztywniającą. Dwa drążki. Klasyczny kształt.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
162,36 zł
202,95 zł
Rabat 20%
(199,70 zł brutto)

Ilość
Rollup SOLID 120x200cm

Jednostronny Rollup Solid 120x200 cm charakteryzuje się jeszcze większą wytrzymałością oraz solidnością konstrukcji. Ponadstandardowa grubość aluminium zapewnia dużą stabilność. Jedną z zalet rollupu jest niewidoczne mocowanie dwóch drążków do górnej listwy. Dedykowany materiał typu stoplight wyklucza prześwitywanie grafiki. Rollup reklamowy jest idealnym rozwiązaniem na targi lub witryny sklepowe. Do zestawu została dołączona torba transportowa z wkładką usztywniającą. Baner roll up można zmieniać tak często, jak zaistnieje taka potrzeba, aż do zużycia taśmy rozbiegowej.  

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup SOLID 120cm waży 4,65kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 6 sztuk rollupów SOLID

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 128x36x25cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.