Rollup ENVY 85x200cm

KAT00008

Rollup o podwyższonej jakości. Kaseta z grubszego aluminium. Niewidoczne z przodu mocowanie drążka do górnej listwy. W komplecie z pogrubianą torbą otwieraną po całej długości. Klasyczny kształt.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
76,00 zł
(93,48 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Rollup ENVY 85x200cm

Atrakcyjny Rollup ENVY jest tak samo estetyczny, co funkcjonalny. Dla zapewnienia maksymalnej trwałości, do wykonania kasety wykorzystano grubszą warstwę aluminium, a dzięki większej szerokości ścianki tylnej rollup ma wyższą sztywność i stabilność konstrukcji. W tym miejscu oferujemy 85x200 cm, ale w ofercie dostępne są też inne rollup wymiary. Zaletą tej propozycji jest również ukrycie mocowania drążka do górnej listwy, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszej prezentacji frontu grafiki. Wygodna torba transportowa w cenie kompletu.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup ENVY 85cm waży 2,7kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 6 sztuk rollupów ENVY

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 91x33x24cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.