Rollup TWIN 100x200cm

KAT00024

Mocny rollup dwustronny. Stalowa stopa poprawia stabilność. W komplecie pogrubiana torba transportowa.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
154,00 zł
(189,42 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Rollup TWIN 100x200cm

Rollupy reklamowe dwustronne pozwalają na więcej niż jednostronny roll up standard. Dzięki nim możemy stworzyć niesztampowy i lepiej widoczny projekt. Roll up 100x200 posiada solidną konstrukcję, a za sprawą stalowej stopki doskonale utrzymuje stabilność. Do zestawu dodajemy także wzmocnioną torbę, która pozwala na wygodny i bezpieczny transport materiału reklamowego. Roll up charakteryzuje się prostą konstrukcją i możliwością szybkiego rozłożenia.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden rollup TWIN 100cm waży 5,8kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 5 sztuk rollupów TWIN

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 106x51x23cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy rollupy na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Rollupy bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Rollupy z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.