Rollupy

Widok:
Jest 12 produktów.
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Rollup A4

Cena 26,40 zł

Mini rollup do grafiki w formacie A4. Estetyczny gadżet na biurko, łatwy do złożenia i transportu. Aluminiowa obudowa w kształcie łezki z chromowanymi boczkami.

Rollup A3

Cena 44,00 zł

Mini rollup do grafiki w formacie A3. Estetyczny gadżet na biurko, łatwy do złożenia i transportu. Aluminiowa obudowa w kształcie łezki z chromowanymi boczkami. 

Rollup CORAL 85x200cm

Cena 188,60 zł

Świetnej jakości rollup o niespotykanym wyglądzie. Regulacja ustawienia drążka w pionie, gruba torba z suwakiem na całej długości.

Rollup CORAL 120x200cm

Cena 268,55 zł

Świetnej jakości rollup o niespotykanym wyglądzie. Regulacja ustawienia drążka w pionie, gruba torba z suwakiem na całej długości.

Rollup z czarnymi boczkami i końcówkami nóżek. Wyposażony w stabilizator masztu, niewidoczne od frontu mocowanie górnej listwy, 3-częściowy drążek oraz grubą, wygodną torbę otwierana po całej długości.

Rollup ŁEZKA 85cm

Cena 249,00 zł
Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowanie drążka.

Rollup ŁEZKA 100cm

Cena 259,00 zł

Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana na końcu, niewidoczne mocowanie drążka.

Rollup ŁEZKA 120cm

Cena 269,00 zł

Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana na końcu, niewidoczne mocowanie drążka.

Rollup ŁEZKA 150cm

Cena 279,00 zł

Szeroka kaseta bez nóżek, chromowane przykręcane boczki, regulacja poziomu za pomocą niewielkich odkręcanych stopek, torba otwierana po całej długości, niewidoczne mocowania drążków.

Rollup CONNECT 85x240cm

Cena 280,00 zł

Rollup Connect to jeden z najnowocześniejszych modeli na rynku. Wydruk o wysokości 2,4m mocowany jest na teleskopowym drążku. Możliwość łączenia kilku rollupów w ściankę.

Rollup DYNAMIC 85x200cm

Cena 259,00 zł

Bardzo solidna, stabilna i ciężka kaseta z teleskopowym drążkiem, regulacją naciągu sprężyny oraz grubą torbą z suwakiem po długości. Czarne boczki mocowane za pomocą magnesów.

Rollupy – wygodna forma reklamy

Rollup to doskonałe narzędzie marketingowe, którego zadaniem jest wzmocnienie przekazu wizualnego. Jeśli chcecie Państwo, aby logo i nazwa firmy zapadły w pamięć odbiorcom i potencjalnym klientom, to doskonale trafiliście.  Jeśli wybiorą Państwo odpowiedni sposób zaprezentowania swojej firmy, misji lub produktu, efekt będzie gwarantowany. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem rollu'ów. Wybierając jeden z nich, nie bez znaczenia będzie jego forma i wielkość, która może zostać dostosowana do indywidualnych wymagań. Dlaczego warto postawić właśnie na rollup'y? Ze względu na łatwość obsługi i montażu, gdyż sprawdzą się w wielu sytuacjach. Można je z powodzeniem wykorzystywać w zamkniętych przestrzeniach m.in. na targach handlowych, konferencjach, spotkaniach biznesowych, wystawach oraz szkoleniach. Dzięki treści zamieszczonej na rollup'ie, można zaprezentować w ciekawy sposób, wizualizację oferowanych przez swoją firmę, produktów lub usług. Nadruk jest wykonywany w oparciu o najnowsze techniki, z wykorzystaniem produktów o najwyższej jakości, co zapewnia trwałość kolorów i czytelność obrazu. Warto więc postawić na skuteczny marketing i wybrać niezwykle elastyczne rozwiązanie jakim są rollupy.

Nowa odsłona tradycyjnych plakatów 

ADLOVE jest popularnym producentem systemów reklamowych, oferującym nowoczesne rozwiązania wysokiej jakości. Chętnie pomożemy zaistnieć Państwa firmie na większą skalę, za pośrednictwem naszych produktów. Jedne z nich to właśnie system reklamowy rollup, który jako narzędzie marketingowe nie tylko przykuwa uwagę, ale również jest nadzwyczaj praktyczne i łatwe w obsłudze. Dzięki rollup'om można prezentować dowolną grafikę, nazwę oraz logo swojej firmy w nowoczesny i wygodny sposób. Tradycyjne plakaty zawieszone na tablicy korkowej, zostały więc zastąpione nowymi rozwiązaniami.

Dodatkową zaletą rollup'u jest fakt, iż po zakończonej prezentacji, może on zostać zwinięty w specjalnej kasecie, która zabezpiecza go przed uszkodzeniem w czasie transportu i przechowywania. Z uwagi na niewielką wagę, rollup'y można łatwo przenosić. Wymiary po złożeniu pozwalają na swobodne przewożenie ich w samochodzie, dlatego też można je be problemu zabrać na wszystkie ważne, branżowe wydarzenia, eventy czy pokazy. Właśnie dlatego tak chętnie wykorzystywane są m.in. przez przedstawicieli handlowych. Ponadto, rollup, to bardzo prosta w obsłudze konstrukcja, którą z łatwością może każdy rozłożyć. Jest to więc tanie i nowoczesne narzędzie marketingowe do wielokrotnego wykorzystania.

W naszej ofercie znajdują się rollup'y w wielu rozmiarach do wyboru, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na większość potrzeb naszych klientów. Najpopularniejsze rollup'y to takie, ze stabilną kasetą wykonaną z aluminium. W komplecie dołączona jest także nieprzemakalna torba transportowa. Dokonując wyboru spośród dostępnej oferty, proponujemy również mini rollup do grafiki, w kilku formatach. Jest to ciekawy i estetyczny gadżet na biurko, który jednocześnie pełni formę marketingową i informacyjną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.