Stojak Infodesk dwustronny A4

KAT00812

Dwustonna ramka na plakaty dostosowana do warunków wewnętrznych i zewnętrznych. Wyposażona została w podstawę z taśmą klejącą umożliwiającą montaż w poziomie do blatu, lady czy dystrybutora na stacji paliw a także w pionie do witryny sklepu, ściany czy elewacji. Idealny nośnik informacyjny oraz stand reklamowy. Wydruk wsuwany z boku zabezpieczony jest uszczelką.

DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
65,00 zł
(79,95 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Stojak Infodesk dwustronny A4

Aluminiowa wsuwana rama do ekspozycji druku w rozsądnych cenach do różnych zastosowań. Te wysokiej jakości aluminiowe ramki są dostępne w różnych rozmiarach. Trwałe i tańsze niż konwencjonalne ramki zatrzaskowe, ponieważ posiadają gotowy system montażu. Srebrne wykończenie z profilem 15 mm, wysokiej jakości profil i solidne plastikowe panele, dzięki czemu plakaty są elegancko umieszczone w pozycji poziomej i odpowiednie do warunków zewnętrznych. Dostępne rozmiary to A3 i A4. Wydrukowany plakat jest wkładany tylko z jednej strony, po prostu przesuwając panele z folii PCV na zewnątrz i umieszczając wydruk między nimi. 

Ramki typu slide-in to doskonałe standy reklamowe dla restauracji, szkół, holów, sal konferencyjnych, stacji benzynowych, miejsc publicznych do publikowania różnego rodzaju komunikatów, ofert, ogłoszeń, wyprzedażowych czy menu. Dostosowują się do różnych środowisk biznesowych i nadają się do wszystkich sektorów, w których ruch jest otwarty dla przestrzeni publicznych.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Jeden stojak Infodesk A4 waży 0,87kg

2. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Przy zakupie 1 sztuki paczka będzie miała wymiary 36x26x7cm

3. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy stojaki na sztuki.

4. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Stojaki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Stojaki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją: https://adlove.pl/pl/info/7-druk

5. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt: https://adlove.pl/pl/kontakt

6. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.