Ramka OWZ B1 zatrzaskowa na plakat

KAT00037

Estetyczna ramka OWZ do powieszenia na ścianie. W komplecie gruba folia zabezpieczająca wydruk.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
93,50 zł
(115,01 zł brutto)

Ilość
Ramka OWZ B1 zatrzaskowa na plakat

Miejsce na ścianie jest bardzo dobrym miejscem na działania marketingowe czy też brandingowe, choć niestety często nie w pełni wykorzystanym. Zmienić to mogą w prosty, acz efektowny sposób ramki i potykacze. Ta opcja którą prezentujemy w tym miejscu to ramka OWZ B1 o rewelacyjnych parametrach. Aby znajdujący się w niej wydruk był dodatkowo naprawdę bezpieczny, w projekcie uwzględniliśmy grubą folię – odpowiednio go zabezpieczy. Zatem bez względu na to, co przedstawiać będzie ramka – zrobi to ładnie i w dobrym guście.

Do ramki montuje się plakat używając systemu zatrzaskowego OWZ (otwóż-włóż-zamknij). W komplecie gruba folia zabezpieczająca wydruk. Szerokość profilu: 25mm

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Ramka OWZ B1 waży 2,5kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ramka OWZ B1

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 105x75x2cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ramki na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ramki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ramki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.