Ramka LED B2 50x70cm

KAT00189

Ramka LED przeznaczona do ekspozycji plakatów głównie wewnątrz budynków. Zużycie prądu jest niewielkie dzięki podświetleniu diodami LED, co sprawia, że jest to rozwiązanie ekonomiczne i efektowne.

Opcja wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
399,75 zł
(491,69 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie

Rabaty ilościowe

Ilość Cena jednostkowa Oszczędzasz
6 379,76 zł Od 119,93 zł
20 359,78 zł Od 799,50 zł
Ramka LED B2 50x70cm

Aby plakaty i drukowane reklamy prezentowały się doskonale o każdej porze, warto zadbać o och podświetlenie, co umożliwia Ramka LED B2 50x70cm. Każda grafika prezentowana w jej wnętrzu będzie doskonale zabezpieczona grubą folią dołączoną do zestawu. Ramka OWZ pozwala w razie potrzeby na szybką wymianę ekspozycji, dzięki czemu sprawdzi się w każdej branży. Zestaw zawiera dodatkowo zasilacz i długi czterometrowy kabel, by ekspozycja mogła odbywać się w różnych miejscach. Ramka przeznaczona jest do ekspozycji wewnątrz budynków.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Ramka podświetlana LED B2 waży 4kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ramka podświetlana LED B2

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 83x57x4cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ramki LED na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ramki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ramki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Na czym wykonany jest wydruk do ramki LED i czy można go łatwo wymieniać?

Wydruki do ramek podświetlanych wykonujemy na specjalnej kliszy do podświetleń. Wydruki można samodzielnie wymieniać, ponieważ ramki wykonane są z profili OWZ (otwórz-włóż-zamknij) umożliwiających szybką wymianę treści bez użycia narzędzi.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.