Wyprzedaż!
-20%

Ramka LED A1 59,4x84,1cm

KAT00188

Ramka LED to efektowne i ekonomiczne rozwiązanie do prezentacji plakatów. W zestawie posiada 4 metrowy kabel, zasilacz i folię zabezpieczającą wydruk.

Opcja wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
377,20 zł
471,50 zł
Rabat 20%
(463,96 zł brutto)

Ilość
Ramka LED A1 59,4x84,1cm

Nowoczesna Ramka LED A1 59,4x84,1cm doskonale sprawdza się w prezentowaniu grafik reklamowych i plakatów w tych rozmiarach. Ramka działa na zasadzie OWZ, dzięki czemu w razie potrzeby można bardzo szybko wymienić jej zawartość. Grafiki prezentują się doskonale o każdej porze dnia ze względu na podświetlenie. Wnętrze ramki jest zabezpieczone specjalną grubą folią, by grafiki zachowały idealny stan znacznie dłużej. Do zestawu został dołączony zasilacz oraz 4-metrowy kabel, który ułatwia ekspozycję w rozmaitych przestrzeniach.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Ramka podświetlana LED A1 waży 5,3kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ramka podświetlana LED A1

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 99x64x4cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ramki LED na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ramki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ramki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Na czym wykonany jest wydruk do ramki LED i czy można go łatwo wymieniać?

Wydruki do ramek podświetlanych wykonujemy na specjalnej kliszy do podświetleń. Wydruki można samodzielnie wymieniać, ponieważ ramki wykonane są z profili OWZ (otwórz-włóż-zamknij) umożliwiających szybką wymianę treści bez użycia narzędzi.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.