Wyprzedaż!
-20%

Ramka LED B1 70x100cm

KAT00187

Ramka LED to podświetlana ramka OWZ przeznaczona do ekspozycji plakatów i reklam w formacie B1. W zestawie gruba folia zabezpieczająca wydruk

Opcja wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
393,60 zł
492,00 zł
Rabat 20%
(484,13 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Ramka LED B1 70x100cm

Drukowane reklamy prezentują się najlepiej, gdy są podświetlane, co doskonale udowadnia Ramka LED B1 70x100cm. Przy jej pomocy możemy eksponować nie tylko reklamy ale również plakaty. Ramka LED sprawdzi się w wielu okolicznościach i przestrzeniach, ze względu na swój interesujący designerski wygląd. To ramka OWZ (otwórz-włóż-zamknij), więc jej prosty mechanizm pozwala na szybką wymianę prezentowanej grafiki. O bezpieczeństwo wydruku dba dołączona do ramki specjalna gruba folia, która nie wpływa jednak negatywnie na widoczność grafiki.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Ramka podświetlana LED B1 waży 7,3kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 ramka podświetlana LED B1

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 117x76x4cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy ramki LED na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Ramki bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Ramki z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt

7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?

Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

8. Na czym wykonany jest wydruk do ramki LED i czy można go łatwo wymieniać?

Wydruki do ramek podświetlanych wykonujemy na specjalnej kliszy do podświetleń. Wydruki można samodzielnie wymieniać, ponieważ ramki wykonane są z profili OWZ (otwórz-włóż-zamknij) umożliwiających szybką wymianę treści bez użycia narzędzi.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.