Ramki LED 

Jest 1 produkt.
  • 339,79 zł 399,75 zł

    Ramka LED przeznaczona do ekspozycji plakatów głównie wewnątrz budynków. Zużycie prądu jest niewielkie dzięki podświetleniu diodami LED, co sprawia, że jest to rozwiązanie ekonomiczne i efektowne.

    Promo!
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Ramki LED

Interesują Państwa nowoczesne, niebanalne metody ciekawej ekspozycji produktów? Nieszablonowe metody na przedstawienie oferty to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. W bogatym asortymencie sklepu ADLOVE znajdą Państwo reklamowe ramki LED w różnych rozmiarach, dzięki którym plakaty zostaną wyeksponowane w odpowiedni sposób. To idealny wybór dla wszystkich sprzedawców i usługodawców, którzy pragną zachęcić potencjalnych klientów do oferowanych przez siebie produktów czy usług. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w galeriach handlowych, restauracjach, bankach, na stacjach benzynowych, sklepach czy w biurach podróży.

Ramka LED to nowoczesny sposób prezentacji plakatów. Może zostać zawieszona na ścianie lub w witrynie sklepowej. Jeżeli szukają Państwo nietuzinkowych nośników przekazu reklamowego to ramki LED są ciekawą alternatywą w stosunku do tradycyjnych banerów i plakatów. Tego typu podświetlane ramy charakteryzują się bardzo długą żywotnością. Co więcej, zastosowanie systemu oświetlenia LED oznacza aż o 70 procent mniej zużycia energii niż w przypadku użycia standardowej ramy z podświetleniem świetlówkowym. Ramki LED to więc nie tylko niekonwencjonalna forma reklamowa, ale też produkt pozwalający na ograniczenie kosztów energii w związku z minimalną emisją ciepła. Wybór podświetlanych ram LED sprzyja środowisku również za sprawą zarówno wysokiej wydajności energetycznej, jak i przez ogromną trwałość tego typu produktów.

Nasze ramki LED posiadają wiele zalet:

- Innowacyjna technologia o wysokim poziomie jasności;

- Odpowiedni sposób prezentacji różnych formatów (m.in. A1, B1, B2);

- Zamknięcie ułatwiające wymianę grafiki;

- Oszczędność energii elektrycznej;

- Zabezpieczenie grafiki tworzywem PCV;

- produkt przyjazny dla środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych, podświetlanych ramek LED, dzięki którym Państwa reklamy i plakaty staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów.

back to top