Ramki LED

Widok:
Jest 1 produkt.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Ramka LED B2 50x70cm

Cena 399,75 zł

Ramka LED przeznaczona do ekspozycji plakatów głównie wewnątrz budynków. Zużycie prądu jest niewielkie dzięki podświetleniu diodami LED, co sprawia, że jest to rozwiązanie ekonomiczne i efektowne.

Ramki LED

Interesują Państwa nowoczesne, niebanalne metody ciekawej ekspozycji produktów? Nieszablonowe metody na przedstawienie oferty to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. W bogatym asortymencie sklepu ADLOVE znajdą Państwo reklamowe ramki LED w różnych rozmiarach, dzięki którym plakaty zostaną wyeksponowane w odpowiedni sposób. To idealny wybór dla wszystkich sprzedawców i usługodawców, którzy pragną zachęcić potencjalnych klientów do oferowanych przez siebie produktów czy usług. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w galeriach handlowych, restauracjach, bankach, na stacjach benzynowych, sklepach czy w biurach podróży.

Ramka LED to nowoczesny sposób prezentacji plakatów. Może zostać zawieszona na ścianie lub w witrynie sklepowej. Jeżeli szukają Państwo nietuzinkowych nośników przekazu reklamowego to ramki LED są ciekawą alternatywą w stosunku do tradycyjnych banerów i plakatów. Tego typu podświetlane ramy charakteryzują się bardzo długą żywotnością. Co więcej, zastosowanie systemu oświetlenia LED oznacza aż o 70 procent mniej zużycia energii niż w przypadku użycia standardowej ramy z podświetleniem świetlówkowym. Ramki LED to więc nie tylko niekonwencjonalna forma reklamowa, ale też produkt pozwalający na ograniczenie kosztów energii w związku z minimalną emisją ciepła. Wybór podświetlanych ram LED sprzyja środowisku również za sprawą zarówno wysokiej wydajności energetycznej, jak i przez ogromną trwałość tego typu produktów.

Nasze ramki LED posiadają wiele zalet:

- Innowacyjna technologia o wysokim poziomie jasności;

- Odpowiedni sposób prezentacji różnych formatów (m.in. A1, B1, B2);

- Zamknięcie ułatwiające wymianę grafiki;

- Oszczędność energii elektrycznej;

- Zabezpieczenie grafiki tworzywem PCV;

- produkt przyjazny dla środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych, podświetlanych ramek LED, dzięki którym Państwa reklamy i plakaty staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.