Potykacz regulowany B1

KAT00947

Potykacz reklamowy wyposażony w regulowane nóżki, które można złożyć dla łatwiejszego transportu i przechowywania. Konstrukcja aluminiowa, anodowany profil zatrzaskowy OWZ 25mm, folia zabezpieczająca wydruk oraz plecy z tworzywa sztucznego. Produkt wysokiej jakości.

Wybierz opcję wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: ŚREDNIA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
339,00 zł
(416,97 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Potykacz regulowany B1

Dwustronny potykacz aluminiowy, do ekspozycji wydruków na papierze lub stoplight. Jest to stojak reklamowy bardzo dobrej jakości, dopracowany i wyposażony we wszystkie potrzebne elementy - ramki OWZ i folię do zabezpieczenia wydruków. Specjalna konstrukcja potykacza umożliwia składanie nóżek dla ułatwienia jego przechowywania i przewożenia.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Potykacz regulowany B1 waży 7kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

W kartonie znajduje się 1 potykacz B1

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Karton ma wymiary 106x76x7cm

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy potykacze na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Potykacze bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Potykacze z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt


7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?


Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.