Nowy

Czarny Potykacz ALU PREMIUM B1

KAT00771

Solidny i stabilny potykacz reklamowy w kolorze czarnym do ekspozycji plakatów w rozmiarze A1. Szeroki profil 32mm, trwałe plecy z blachy ocynkowanej, folia zabezpieczająca w komplecie. Bardzo dokładnie wykonany, prosta wymiana wydruków dzięki systemowi OWZ.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
289,00 zł
(355,47 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Czarny Potykacz ALU PREMIUM B1

Czarny potykacz reklamowy w jakości premium. Wykonany bardzo solidnie, przy użyciu najlepszych materiałów. Szeroki profil gwarantuje sztywność, trwałe plecy z ocynkowanej blachy sprawiają, że stojak na plakaty jest stabilny. Dzięki składanej konstrukcji łatwo go transportować, każdy jest dostarczany w osobnym kartonie. Nóżki stojaka są wykończone plastikowymi zaślepkami, dzięki czemu nie rysują powierzchni. Zastosowany system OWZ (otwórz - włóż - zamknij) umożliwia prostą i szybką wymianę plakatu, zabezpieczanego w stojaku poprzez przykrycie specjalną folią pcv, którą dostarczamy wraz z potykaczem. Doskonały dwustronny stojak plakatowy do ekspozycji plakatów w formacie A1 w sklepach, na lotniskach,m w centrach handlowych czy na stacjach benzynowych.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.