Potykacz WATERPRO WOOD

KAT00765

Stylowy potykacz zewnętrzny z drewnianą ramą wykonaną z lakierowanego drewna bukowego oraz plecami z czarnej, magnetycznej tablicy suchościeralnej. Dzięki takiej budowie potykacz prezentuje się bardzo ekskluzywnie, jednocześnie łącząc w sobie wszelkie cechy najlepszej jakości produktu outdoor. Uniwersalny charkter wykonania umożliwia ekspozycję wydruków mocowanych za pomocą magnesów jak i pisanie informacji kredą czy markerami kredowymi. Stabilność zapewniają sprężyny mocujące tablicę do podstawy napełnianej wodą lub piaskiem.

DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
699,00 zł
(859,77 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Potykacz WATERPRO WOOD

Potykacz wykonany w sposób gwarantujący trwałość i stabilność w warunkach zewnętrznych. Lakierowana, drewniana rama, wewnątrz ramy plecy w formie tablicy magnetycznej suchościeralnej. Dodatkowo w dolnej części ramy znajdują się sprężyny umożliwiające kołysanie się na wietrze, co minimalizuje możliwośc przewrócenia się potykacza na wietrze. Stabilna, mocna podstawa dodatkowo stabilizuje stojak reklamowy po napełnieniu jej wodą lub piaskiem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.