Wodoodporny czarny potykacz WATERPRO PLUS B1

KAT00764

Czarny, wodoodporny potykacz zewnętrzny wyposażony w ulepszenia zapewniające stabilność, bezpieczeństwo i trwałość. Wydruk zabezpieczony folią anty UV oraz uszczelką, bezpieczne narożniki, szeroki profil 44mm, stabilna podstawa. Wodoodporność z certyfikatem IP56.

Wybierz opcję wydruku
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
869,00 zł
(1 068,87 zł brutto)

Ilość
Obecnie brak na stanie
Nowy produkt
Wodoodporny czarny potykacz WATERPRO PLUS B1

Czarny potykacz wykonany w sposób gwarantujący trwałość i stabilność w warunkach zewnętrznych. Bardzo szeroki, sztywny profil 44mm z aluminium anodowanego, wewnątrz ramy uszczelka zabezpieczająca wydruk przed napływaniem wody oraz stickery trzymające wydruk w odpowiednim miejscu. Folia zabezpieczająca wydruk przed promieniowaniem UV jest mocowana na haczyki co ułatwia znacznie wymianę plakatów. W górnej części ramy znajdują się bezpieczne narożniki, dzięki którym przypadkowe skaleczenie osoby postronnej nie jest możliwe. Dodatkowo w dolnej części ramy znajdują się sprężyny umożliwiające kołysanie się na wietrze, co minimalizuje możliwość przewrócenia się potykacza na wietrze. Stabilna, mocna podstawa dodatkowo stabilizuje stojak reklamowy po napełnieniu jej wodą lub piaskiem.

1. Jaka jest waga jednej sztuki produktu?

Potykacz WATERPRO PLUS B1 waży 17kg

2. Ile sztuk produktu znajduje się w opakowaniu fabrycznym?

Potykacz WATERPRO PLUS jest pakowany w dwa kartony - w jednym znajduje się tablica, w drugim podstawa.

3. Jakie są wymiary opakowania fabrycznego?

Kartony mają wymiary: 132x82x4cm waga 10,2kg i 93x61x18cm waga 6,8kg

4. Czy mogę zakupić tylko 1 sztukę produktu?

Tak, sprzedajemy potykacze na sztuki.

5. Po jakim czasie od złożenia zamówienia zostanie ono wysłane?

Potykacze bez wydruku: zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia, w którym otrzymamy zamówienie (w przypadku płatności za pobraniem lub opłaconych przy zakupie) lub w momencie zaksięgowania środków na rachunku bankowym (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem).

Potykacze z wydrukiem: w zależności od obłożenia produkcji wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dostarczenia plików graficznych przygotowanych zgodnie ze specyfikacją:
https://adlove.pl/pl/info/7-druk

6. Skąd mogę się dowiedzieć czy towar jest dostępny „od ręki”?

Dostępność produktów standardowych można sprawdzić na karcie każdego produktu, obok opisu. Dokładny stan magazynu można też sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt:
https://adlove.pl/pl/kontakt


7. Jak długo trwa dostawa paczki wysłanej firmą kurierską i jaką firmą kurierską wysyłane są paczki?


Większość paczek wysyłamy firmą kurierską DPD, która najczęściej dostarcza przesyłki następnego dnia roboczego po ich nadaniu. Na terenie Warszawy (kody 01 do 04) możliwa jest też dostawa w tym samym dniu poprzez kuriera miejskiego lub naszym transportem.


Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.