Wodoodporny potykacz WATERPRO PLUS B1

KAT00762

Wodoodporny potykacz zewnętrzny wyposażony w ulepszenia zapewniające stabilność, bezpieczeństwo i trwałość. Wydruk zabezpieczony folią anty UV oraz uszczelką, bezpieczne narożniki, szeroki profil 44mm, stabilna podstawa. Wodoodporność z certyfikatem IP56.

Opcja wydruku
DOSTĘPNOŚĆ: MAŁA
Zobacz ceny agencyjne
Cena netto
749,00 zł
(921,27 zł brutto)

Ilość
Nowy produkt
Wodoodporny potykacz WATERPRO PLUS B1

Potykacz wykonany w sposób gwarantujący trwałość i stabilność w warunkach zewnętrznych. Bardzo szeroki, sztywny profil 44mm z aluminium anodowanego, wewnątrz ramy uszczelka zabezpieczająca wydruk przed napływaniem wody oraz stickery trzymające wydruk w odpowiednim miejscu. Folia zabezpieczająca wydruk przed promieniowaniem UV jest mocowana na haczyki co ułatwia znacznie wymianę plakatów. W górnej części ramy znajdują się bezpieczne narożniki, dziięki którym przypadkowe skaleczenie osoby postronnej nie jest możliwe. Dodatkowo w dolnej części ramy znajdują się sprężyny umożliwiające kołysanie się na wietrze, co minimalizoje możliwośc przewrócenia się potykacza na wietrze. Stabilna, mocna podstawa dodatkowo stabilizuje stojak reklamowy po napełnieniu jej wodą lub piaskiem.

Zgłoś problem techniczny ze stroną
Napisz czego dotyczy problem
Wypełnij wszystkie pola
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie nam Państwa sugestii. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę.